IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Інститут внутрішніх аудиторів України ініціював роботу над змінами до законодавства України щодо питань корпоративного управління та внутрішнього аудиту в державному секторі.

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Інститут внутрішніх аудиторів України ініціював роботу над змінами до законодавства України щодо питань корпоративного управління та внутрішнього аудиту в державному секторі.

Під егідою Інституту створено дві робочі групи, що будуть працювати впродовж трьох місяців над наступними законодавчими ініціативами:
1) Внесення змін до Проекту Закону України “Про внутрішній аудит” (зареєстрований в Верховній Раді IV скликання, але не розглянутий на пленарному засіданні)
2) Внесення змін до деяких законів України щодо заміни ревізійних комісій в господарських та акціонерних товариствах на аудиторські комітети, які наділятимуться більш розширеними переліком функцій щодо питань корпоративного управління, внутрішнього контролю та управління ризиками.
Законодавчі ініціативи покликані впровадити в державному секторі основи та принципи внутрішнього аудиту згідно із Міжнародними стандартами професійної практики внутрішнього аудиту, що мають привнести ефективний контроль за витратами коштів державного бюджету. Також ці ініціативи мають гармонізувати українське законодавство щодо корпоративного управління із нормами європейських законів та директив Європейського Союзу.
До участі в робочих групах долучилися близько 20 фахівців професії внутрішнього аудиту, як члени Інституту так і просто зацікавлені професіонали.

Через ефективні закони щодо принципів корпоративного управління, внутрішнього контролю ми бажаємо запровадити реальні інструменти покращення контрольованості та встановлення прозорої керованості установ та організацій державного сектору, а також важливі для ефективного ведення бізнесу принципи корпоративного управління.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: