IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Анонс: Семінар з питань організації внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

15-17 грудня 2014 р.

 

Семінар на тему:

Міжнародні стандарти внутрішнього аудиту та рекомендації регуляторного органу щодо організації роботи служби внутрішнього аудиту фінансової установи.

 

Інститут внутрішніх аудиторів України та Інститут післядипломної освіти та бізнесу запрошують всіх учасників ринку фінансових послуг відвідати семінар, присвячений розгляду питань організації роботи внутрішнього аудиту в фінансових установах у відповідності до розпорядження Нацкомфінпослуг від 05.06.2014 р. №1772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30.07.2014 р. за №885/25662 „Про затвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах” та вимог Міжнародних стандартів внутрішнього аудиту, на яких базується даний Порядок.

Лекторами є професійні практикуючі внутрішні аудитори, що мають досвід роботи як у фінансовому секторі України, так і за її межами.

Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації та 24 CPE (залікові години неперервного навчання)

Вартість участі в семінарі для одного слухача складає  5 000,00 грн. (Без ПДВ.) та включає: оренду лекційної зали, інформаційні матеріали (підбірку зразків документів, необхідну для організації роботи службі внутрішнього аудиту, примірники Стандартів внутрішнього аудиту та Практичних рекомендацій до стандартів) та інші організаційні витрати, пов’язані з проведенням занять.

Деталі на сторінці Семінару.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: