IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Новини законодавства

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Укр прапор і герб

15 квітня 2015 року відбувся круглий стіл, проведений нашими друзями – громадською організацією “Центр політичних студій та аналітики” та Центром Підтримки Реформ, на якому було презентовано новий Закон України “Про відкритість використання публічних коштів” що набуває чинності 12 вересня 2015 року. На круглому столі були розглянуті питання імплементації Закону та виклики, які можуть виникнути перед громадським суспільством під час його впровадження. У круглому столі прийняли участь представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства Фінансів України, Міністерства Економічного Розвитку, Державної Казначейської Служби України, депутати Верховної Ради України та представники громадських та міжнародних організацій.

Прийняття та впровадження даного Закону дозволить забезпечити публічний доступ та інформаційну відкритість щодо використання публічних коштів платників податків України, які витрачаються розпорядниками коштів державного і місцевого бюджетів, суб’єктами господарювання державної і комунальної власності, фондами загальнообов’язкового державного страхування і органами пенсійного фонду.

Також реалізація норм Закону закріпить в Україні сучасний стандарт країн Європейського Союзу щодо взаємодії держави і громадського суспільства, що сприятиме інтеграційному поступу України до ЄС.

Інститут внутрішніх аудиторів України вітає колег з ініціативної групи Публічні фінанси Реанімаційного Пакету Реформ з вдалим завершенням етапів просування та прийняття Закону!

Сподіваємось оновлений проект Закону “Про внутрішній аудит в Україні”, що підготовлений експертною групою членів Інституту, в найближчий час також буде прийнято, що дозволить зробити більш прозорим діяльність усіх державних органів України.

ОНОВЛЕНО Додаткову інформацію можна подивитися у статті на сайті Центру політичних студій та аналітики.

ЦПСА круглий стіл ЦПСА інфографіка

ЦПСА програма ЦПСА документи

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: