IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Нова стаття: актуальність Закону про Внутрішній Аудит

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

articleПропонуємо вашій увазі інтерв’ю з Тетяною Лебединець, президентом Інституту внутрішніх аудиторів України, що було опубліковане в журналі НЕЗАЛЕЖНИЙ АУДИТОР. Розмова йде про актуальність прийняття в Україні закону про внутрішній аудит, що має гармонізувати українське законодавство з нормами та законами ЄС та кращими світовими практиками. У статті також розкриваються принципові відмінності ролі внутрішнього аудитора від зовнішнього аудитора та ревізора, що дозволить читачам краще усвідомити сутність та важливість професії.

Стаття розміщена у нашій Бібліотеці, також її можна завантажити за прямим посиланнямpdf-icon

Окремо нагадуємо, що Інститут внутрішніх аудиторів України є ініціатором написання тексту та процесу прийняття закону про внутрішній аудит в Україні і активно підтримує прийняття даного закону, як однієї з основних фундаментальних засад, що дозволить закріпити та впорядкувати на законодавчому рівні (див. порівняльну таблицю) роль внутрішнього аудитора та його значення для функціонування будь-якої установи державного чи приватного сектору.

На даному етапі оновлений проект закону гармонізується з існуючим законодавством України та невдовзі буде представлений для публічного обговорення.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: