IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Департамент інспектування банків буде реструктурувано відповідно до моделі оцінювання ризиків

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Правління Національного банку України затвердило нову структуру Департаменту інспектування банків. Про це повідомляє директор Департаменту інспектування банків Тетяна Лебединець.

Змінилася навіть назва – тепер це Департамент інспекційних перевірок банків. Зараз в інспектуванні проходить революційна зміна підходу, перехід на risk-based approach (підхід, заснований на оцінці ризику). Замість однакових за функціями відділів, з назвами типу “Відділ №1”, “Відділ №2”, “Відділ №3”, у нас з’явилися три управління, які займаються відповідно операційними, фінансовими та інформаційними ризиками“, – відмітила Тетяна Лебединець.
Вона зазначила, що такий поділ дозволить фахівцям департаменту краще розбиратися в конкретній сфері, що позитивно позначиться на якості і глибині інспекційних перевірок.

Крім того, за словами Тетяни Лебединець, департамент планує провести переатестацію своїх співробітників. “У нас немає мети просто провести скорочення. Але в департаменті повинні працювати професійні, досвідчені люди, з імунітетом до корупції. Ці вимоги будуть виставлятися як до нових співробітників, так і до старих“, – підкреслила Лебединець.


За матеріалами прес-центру НБУ

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: