IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Департамент інспектування банків буде реструктурувано відповідно до моделі оцінювання ризиків

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Правління Національного банку України затвердило нову структуру Департаменту інспектування банків. Про це повідомляє директор Департаменту інспектування банків Тетяна Лебединець.

Змінилася навіть назва – тепер це Департамент інспекційних перевірок банків. Зараз в інспектуванні проходить революційна зміна підходу, перехід на risk-based approach (підхід, заснований на оцінці ризику). Замість однакових за функціями відділів, з назвами типу “Відділ №1”, “Відділ №2”, “Відділ №3”, у нас з’явилися три управління, які займаються відповідно операційними, фінансовими та інформаційними ризиками“, – відмітила Тетяна Лебединець.
Вона зазначила, що такий поділ дозволить фахівцям департаменту краще розбиратися в конкретній сфері, що позитивно позначиться на якості і глибині інспекційних перевірок.

Крім того, за словами Тетяни Лебединець, департамент планує провести переатестацію своїх співробітників. “У нас немає мети просто провести скорочення. Але в департаменті повинні працювати професійні, досвідчені люди, з імунітетом до корупції. Ці вимоги будуть виставлятися як до нових співробітників, так і до старих“, – підкреслила Лебединець.


За матеріалами прес-центру НБУ

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: