IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Результати навчального курсу 22.10.2015

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

training 22 жовтня 2015 року Інститут внутрішніх аудиторів України провів навчання за програмою “Процес внутрішнього аудиту: від планування перевірки до написання звіту”. Навчання проводив Член Правління Інституту Максим Померко, CISA. Навчання проводилось в бизнес-клубі “Белгравія” (http://belgravia-club.com/ ). На курсі були розкрити практичні питання планування перевірки, оцінки ризиків та контролів, аудиторських процедур в ході перевірки, застосування вибірки, документування результатів, підготовки, узгодження та випуску звітів. Були надані де які практичні матеріали, що на прикладі розкривають питання курсу.

Учасники курсу надали позитивні відгуки по результатам проведення курсу:

  1. Світлана Левківська: “Тренінг, який проводився 22.10.2015р. виявився дуже корисним. Отримані інформація та знання суттєво полегшуватимуть мені роботу. Матеріал викладався доступно. Організація заходу проведена на вищому рівні. Я задоволена.”
  2. Оксана Лящишин-Кравс: “Тренінг Інституту внутрішніх аудиторів України «Процес внутрішнього аудиту: від планування до написання звіту» вважаю ефективним. Найцінніше для мене було отримати відповіді на, заздалегідь підготовлені, запитання. Після тренінгу переді мною постали орієнтири того, що варто виправити, чого варто уникати, а що слід більше використовувати. Підкреслюю високу професійність, дружелюбність та щирість тренера Максима Померко, що підтверджено достойним рівнем організації та проведення навчання. Особливо корисними вважаю отримані консультації від Максима, за що висловлюю йому вдячність. Рекомендую тренінг аудиторам, які цінують високу професійність та ефективність щодо отримання нових знань.”
  1. Світлана Гумницька: “Програма навчання була виконана в повному об’ємі. Максим вільно спілкувався з слухачами, давав повні та вичерпні відповіді на запитання, що свідчить про його глибокі знання по даній темі та високий професійний рівень. Матеріал викладався чітко та доступно. Теоретичні питання були підтверджені практичними навиками у роботі. Навчання було динамічним, ефективним і насиченим,  проходило в невимушеній, дружній атмосфері, надало  впевненості у своїх професійних здібностях і вималювало шляхи для подальшого вдосконалення. Отримані знання від навчання будуть використані для підвищення якості проведення аудиторських перевірок. Організація семінару залишила позитивні враження. Виказуємо велику подяку за проведене навчання. Сподіваємось на майбутню співпрацю. Бажаємо Вам натхнення та нових досягнень. 
  1. Наталія Ніщенко: “Навчальні матеріали викладені в курсі дозволили структурувати та розширити існуючі знання. Матеріал повністю прикладний, направлений на підвищення якості та забезпечення ефективності здійснення функції внутрішнього аудиту. В результаті навчального процесу, отримано чіткі практичні рекомендації щодо покращення організації процесу внутрішнього аудиту. Курс з впевненістю рекомендую. Особливо корисною інформація буде для починаючих аудиторів, або організацій, де функція внутрішнього аудиту знаходиться в процесі становлення.”

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: