IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Лінія консультацій Інституту внутрішніх аудиторів України

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

consultingІнститут внутрішніх аудиторів України запроваджує нову послугу для членів Інституту: лінія консультацій експертів по питанням внутрішнього аудиту (корпоративного управління, управління ризиками та внутрішнього контролю).

Ми відкриваємо виділену поштову скриньку consulting@iia.org.ua, на яку члени Інституту можуть направляти свої запитання щодо практиці роботи підрозділів внутрішнього аудиту, процесу планування аудиту, проведення перевірок, написання звітів, проведення моніторингу виконання рекомендацій тощо. Експерти Інституту будуть в письмової формі відповідати на запити на консультацію та допомагати вирішувати складні питання, що виникають у членів Інституту.

За згодою запитувача консультації результат вирішення питання може бути розміщений на внутрішньому розділі сайту “Лінія консультацій” для ознайомлення членів Інституту та обміну практичним досвідом.

Згодом з розвитком послуги буде запроваджена он-лайн форма для запиту на консультацію.

Сподіваємось, що таке нововведення сподобається нашим членам, і послуга стане корисною для розвитку функції внутрішнього аудиту в Вашій організації.

Чекаємо Ваших питань на скриньку consulting@iia.org.ua!

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: