IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Спадщина Мортімера Діттенхофера (Mortimer A. Dittenhofer)

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Mort-100th-w-Dodaro-З великим сумом повідомляємо, що Мортімер Діттенхофер (Mortimer A. Dittenhofer), можливо один з дійсно справжніх носіїв стандартів професії внутрішнього аудиту, помер 4 березня у віці 102 років.

Морт зіграв важливу роль в написанні стандартів для професії, був співавтором видатного довідника “Sawyer’s Internal Auditing», і був довічним учнем, педагогом, і захисником внутрішнього аудиту. Його вклад в Інститут внутрішніх аудиторів і в професію внутрішнього аудитора був експансивним і ефектним. Член Інституту  з 1969 року, Морт залишається єдиним практикуючим внутрішнім аудитором, що нагороджений одночасно престижними нагородами імені Бредфорда Кадмуса  (Bradford Cadmus Memorial – 1985) і як Видатний просвітитель року (Leon R. Radde Distinguished Educator of the Year – 1989), і є одним з небагатьох одержувачів Пожиттєвого Визнання Інституту (The IIA’s Lifetime Achievement Award – 2002).

Мортімер здійснив великий вплив на сучасних практиків, а також, без перебільшення, і на майбутні покоління. Його служіння нашій професії було більше, ніж видатне: це приклад для всіх нас, хто прагне сприяти і підвищувати роль внутрішнього аудиту в державному і приватному секторах. Озираючись на життя Морта, ми згадаємо багато дивовижних досягнень. Одне може бути не відомим широкому колу: під час Другої світової війни він грав ключову роль в роботах по обліку повернутого майна  Німеччини впродовж просування союзників.

Морт був заслуженим професором бухгалтерського обліку Міжнародного університету Флориди в Майамі. Перш ніж звільнитися, він був директором школи бухгалтерського обліку в університету Florida International, де він заклав основу для утворення внутрішнього аудиту шляхом створення Затвердженої програми внутрішнього аудиту IIA. Ця програма розвинулась в Партнерство в освіті з внутрішнього аудиту (Internal Auditing Education Partnership – IAEP) в десятках коледжів і університетів по всьому світу.

Допис на сайті IIA можна переглянути тут

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: