IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

CRMA та CCSA – приєднуйтесь сьогодні і заощаджуйте до $460!

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Упродовж обмеженого часу, з 1-31 серпня 2017 року, Міжнародний Інститут скасовує оплату за реєстрацію на іспити CRMA® та CCSA® (до 460 дол США) *.
Ці два спеціалізовані сертифікати виділять кваліфікованих практиків у критичних експертних областях. Вони формулюють ваш рівень знань та забезпечують впевненість ключовим зацікавленим сторонам, демонструючи, що у вас є те, що потрібно, щоб стати довіреним радником. Отримайте своє місце за столом!

Certification in Risk Management Assurance (CRMA)

Якщо ваша мета – стати довіреним радником вашого аудиторського комітету та виконавчого керівництва у важливих сферах контролю ризику, процесів управління, забезпечення якості або самоконтролю, CRMA-сертифікат для вас.

Learn more.

Certification in Control Self-Assessment (CCSA)

Будьте готові керувати організаційними змінами за допомогою Сертифікації з самооцінки контролю. Цей сертифікат заявляє керівникам та колегам про ваші знання з основ CSA, процесів та пов’язаних з ними тем, таких як ризик, контроль та бізнес-цілі.

Learn more.

Ексклюзивна пропозиція! 15% знижки на навчальний посібник CRMA і Набір питань для підготовки до іспиту.
Готуйтеся до здачі іспиту CRMA за цією спеціальною ціною. Використовуйте промо-код CRMA2017 на сайті www.theiia.org/CRMABundle.

* Ця пропозиція поширюється лише на плату за реєстрацію CRMA та CCSA. Ця пропозиція не може застосовуватися в країнах або територіях, де іспити здійснюються через філії за певними угодами. Будь ласка, зв’яжіться зі своїм місцевим Інститутом, щоб перевірити, чи пропозиція дійсна у вашій країні (прим. редакції – пропозиція дійстна в Україні). Пропозиція не включає плату за реєстрацію іспиту. Усі пропозиції закінчуються 31 серпня 2017 року.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: