IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

CRMA та CCSA – приєднуйтесь сьогодні і заощаджуйте до $460!

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Упродовж обмеженого часу, з 1-31 серпня 2017 року, Міжнародний Інститут скасовує оплату за реєстрацію на іспити CRMA® та CCSA® (до 460 дол США) *.
Ці два спеціалізовані сертифікати виділять кваліфікованих практиків у критичних експертних областях. Вони формулюють ваш рівень знань та забезпечують впевненість ключовим зацікавленим сторонам, демонструючи, що у вас є те, що потрібно, щоб стати довіреним радником. Отримайте своє місце за столом!

Certification in Risk Management Assurance (CRMA)

Якщо ваша мета – стати довіреним радником вашого аудиторського комітету та виконавчого керівництва у важливих сферах контролю ризику, процесів управління, забезпечення якості або самоконтролю, CRMA-сертифікат для вас.

Learn more.

Certification in Control Self-Assessment (CCSA)

Будьте готові керувати організаційними змінами за допомогою Сертифікації з самооцінки контролю. Цей сертифікат заявляє керівникам та колегам про ваші знання з основ CSA, процесів та пов’язаних з ними тем, таких як ризик, контроль та бізнес-цілі.

Learn more.

Ексклюзивна пропозиція! 15% знижки на навчальний посібник CRMA і Набір питань для підготовки до іспиту.
Готуйтеся до здачі іспиту CRMA за цією спеціальною ціною. Використовуйте промо-код CRMA2017 на сайті www.theiia.org/CRMABundle.

* Ця пропозиція поширюється лише на плату за реєстрацію CRMA та CCSA. Ця пропозиція не може застосовуватися в країнах або територіях, де іспити здійснюються через філії за певними угодами. Будь ласка, зв’яжіться зі своїм місцевим Інститутом, щоб перевірити, чи пропозиція дійсна у вашій країні (прим. редакції – пропозиція дійстна в Україні). Пропозиція не включає плату за реєстрацію іспиту. Усі пропозиції закінчуються 31 серпня 2017 року.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme