IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Анонс: 26-27 жовтня «КІБЕРБЕЗПЕКА ТА АУДИТ ІТ»

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

26-27 жовтня 2017

УВАГА: учасники тренінгу повинні мати ноутбук з можливістю завантаження з USB носія 

Інститут внутрішніх аудиторів України запрошує Вас прийняти участь у 2х денному тренінгу на тему “Кібербезпека та аудит ІТ”, що запланований на 26-27 жовтня 2017 у м. Києві (місце проведення уточнюється). По завершенню учасники отримають сертифікати та 12 CPE.

Вартість семінару: для членів Інституту $225 та для не членів $275 без ПДВ (у гривні по курсу НБУ на день оплати). Знижка для двох та більше учасників від однієї компанії – обговорюється в індивідуальному порядку.

Час проведення: з 9:30 до 17:00 з перервами на каву та обід.

Адреса проведення семінару: м. Київ, детальніше буде повідомлено пізніше.

Реєстрація на семінар здійснюється до 24.10.2017 включно. Заявки на участь у тренінг просимо надсилати за адресою edu@iia.org.ua, телефон для довідок +38(050)063-85-64.

Мета семінару: Основна мета цього навчального курсу полягає в тому, щоб розглянути ризики та проблеми кібербезпеки, а також проблеми та рішення ІТ-аудиту в цифровому світі. Цей курс містить як теоретичні, так і практичні завдання – учасники з власними ноутбуками виконуватимуть багато практичних завдань, починаючи від сканування мережі (збір інформації), аналізу мережевих та веб уразливостей, до аудиту управління конфігурацією брандмауера.
Під час цього курсу учасники будуть використовувати добре відомий Kali Linux, який є одним з найкращих інструментів для тестування проникнення та широкого використовується в світі.
Після закінчення курсу учасники дізнаються про фундаментальні виклики кібербезпеки, методи визначення вразливих місць, як ефективно пом’якшити ризики кібербезпеки, а також про головну роль та основні завдання аудиту ІТ у цьому контексті.

Детальніше https://www.iia.org.ua/?page_id=3112

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: