IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Анонс: 16.03.2018 Семінар на тему: “Актуальні питання організації та функціонування системи управління операційним ризиком”

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Семінар: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМ РИЗИКОМ»

Інститут внутрішніх аудиторів України запрошує Вас прийняти участь у семінарі на тему “Актуальні питання організації та функціонування системи управління операційним ризиком”, що запланований на 16.03.2018.

Вартість семінару: 1 500 грн. без ПДВ. Знижка для членів Інституту – 10%, для трьох та більше учасників від однієї компанії – обговорюється в індивідуальному порядку.

Час проведення: 0,5 дня, з 9-00 до 13-00 з перервами на кава брейк.

Сертифікат: По закінченню семінару учасники отримають сертифікат від Інституту внутрішніх аудиторів України із наданням 5 CPE годин

Місце проведення семінару: м. Київ, детальніше буде повідомлено пізніше.

Реєстрація на семінар здійснюється до 17-00 14.03.2018 включно. Заявки на участь у семінарі просимо надсилати за адресою edu@iia.org.ua, телефон для довідок +38(050)063-85-64.

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМ РИЗИКОМ

Мета семінару: Основна мета – розглянути поняття операційних ризиків, профіль та джерела операційного ризику,  результати його прояву. Крім того курс містить інформацію про рівень ризик-апетиту організації до операційного ризику, оцінку та управління операційним ризиком та його стрес-тестування. Також про мету управління операційними ризиками, основні вимоги до системи управління операційним ризиком організації та інструменти з управління операційним ризиком.

Після закінчення курсу учасники дізнаються про особливості здійснення самооцінки операційного ризику та контролю (Risk and Self Control Assessment, RCSA), визначення ключових показників ризику (KRI – Key Risk Indicators) та ключові показники ефективності (KPI – Key Performance Indicators), а також про особливості ведення бази даних втрат, пов’язаних з реалізацією інцидентів операційного ризику (Loss Event Database).

Лектор: Кобилінська Олександра – член Інституту внутрішніх аудиторів, Начальник відділу з управління операційними ризиками ПАТ «АСВІО БАНК».

Сертифікований банківський аудитор. Сертифікат аудитора серії А та Сертифікат САР (Certified Accounting Practitioner).

Має багаторічний досвід роботи в банківській сфері, в тому числі на керівних посадах (Керівник внутрішнього аудиту, Головний бухгалтер).

Має практичний довід проведення обов’язкового аудиту комерційних банків, а також аудиту інших аспектів банківської діяльності, в тому числі з питань внутрішнього контролю, внутрішнього аудиту, операційної діяльності та бухгалтерського обліку.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОПЕРАЦІЙНИМ РИЗИКОМ»

  1. Поняття та класифікація операційних ризиків. Профіль операційного ризику. Джерела операційного ризику та результати його прояву.
  2. Рівень ризик-апетиту організації до операційного ризику. Стрес-тестування операційного ризику. Оцінка та управління операційним ризиком.
  3. Мета управління операційними ризиками та учасники системи управління ризиками.
  4. Основні вимоги до системи управління операційним ризиком організації. Модель та рівні системи управління операційним ризиком.
  5. Інструменти з управління операційним ризиком.
  6. Класифікація типів ризикових подій, що призводять до виникнення матеріальних збитків, відповідно до рекомендацій Базельського комітету з нагляду у частині вимог до управління операційними ризиками.
  7. Особливості здійснення самооцінки операційного ризику та контролю (Risk and Self Control Assessment, RCSA).
  8. Визначення ключових показників ризику (KRI) (Key Risk Indicators) та ключові показники ефективності (KPI – Key Performance Indicators), а також реалістичного рівня прийнятності їх значень.
  9. Особливості ведення бази даних втрат, пов’язаних з реалізацією інцидентів операційного ризику (Loss Event Database).
  10. Відповіді на запитання.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

alex_movchan

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: