IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

IIA Ukraine Conference 2018

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

26-28 вересня 2018

Innovation in Digital World – New Challenges for Business

26-28 of September, 2018


З радістю ми проголошуємо анонс Конференції 2018 “Інновації в цифровому світі – нові виклики для бізнесу”, яка відбудеться 26-28 вересня у Києві та буде присвячена викликам цифрового світу, з якими бізнес зіткнеться у найближчому майбутньому. Автоматизація процесів, обробка великих масивів інформації, штучний інтелект, інтернет речей, кіберзагрози – все це є предметом майбутніх доповідей і дискусій.

Конференція орієнтована на ТОП менеджерів, власників бізнесу, ризик менеджерів, аудиторів, керівників ІТ та всіх, від кого залежить розвиток та реалізація стратегії підприємства.

Переглянути фото з попередніх конференцій можна тут:

Сайт Конференції 2018 поки що в розробці.

Наразі триває пошук і переговори з професіоналами своєї справи з різних країн світу, і ви можете долучитися до їх числа – якщо ви маєте цікавий передовий досвід і готові поділитися ним з спільнотою, звертайтесь до нас!

Також доступні цікаві пропозиції для спонсорів. Якщо ви бажаєте підтримати Конференцію і продемонструвати надбання та переваги вашої організації – ми будемо раді обговорити умови.

Ну і всім зацікавленим ми радимо вже зараз відмітити дати у власному календарі!

Питання та пропозиції щодо участі, спонсорства чи організації Конференції можна направляти на адресу conference@iia.org.ua чи телефоном +38(050)063-85-64 чи +38(093)166-55-57. 

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme