IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Стаття: “Зовнішня оцінка Внутрішнього Аудиту”

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Шановні друзі, пропонуємо вашій увазі нову статтю “Зовнішня оцінка Внутрішнього Аудиту” члена правління Інституту, Максима Корольова:


Внутрішній аудит (ВА) зазвичай вбачається взірцем якості, професійної етики та культури в організації. А хто має доглядати за якістю та етикою незалежного внутрішнього аудитор? Що з цього приводу вимагають регулятори, Глобальний Інститут Внутрішніх Аудиторів (ІВА), який є міжнародний досвід?

По-перше слід відмітити, що ІВА є міжнародною професійною асоціацією, єдиною глобальною платформою професії внутрішнього аудитора, що встановлює Міжнародні Професійні Стандарти Внутрішнього Аудиту, в тому числі Стандарт 1312 – Зовнішні оцінки (далі – Стандарт).

В Україні проектом Закону «Про внутрішній аудит» передбачається та Постановою Національного банку України №311 «Про організацію внутрішнього аудиту в банках України» вимагається зовнішня оцінка діяльності підрозділу внутрішнього аудиту, яка повинна проводитися щонайменше один раз на п’ять років кваліфікованим незалежним експертом або групою експертів, які не є працівниками суб’єкта внутрішнього аудиту.

Читати повністю.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: