IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Стаття: Підвищення ефективності внутрішнього аудиту

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Внутрішній аудит, як й багато інших процесів в економіці, знаходиться в Україні в стадії становлення. Спілкуючись з колегами, аналізуючи власний досвід, я бачу, що розвиток даної професії багато залежить від рівня розвитку корпоративного управління компаній, готовності вищого керівництво систематизувати принципи управління, а також впроваджувати сучасні методи організації контролю та адміністрування ризиків. Тим не менш, сучасний рівень професії внутрішнього аудиту вказує, що дані фахівці є не лише радниками власників та генеральних директорів бізнесу, вони є силою, що може допомагати спрямувати ресурси підприємств з максимальною ефективності та результативністю. Тим самим, внутрішній аудит допомагаючи розвиватися компанії буде просувати та затверджувати власну функцію та стандарти діяльності.

Стаття «Написання ефективного аудиторського звіту: 6 порад для того, щоб бути найбільш переконливим» Президента та Виконавчого Директора Глобального Інституту внутрішніх аудиторів Ричарда Чембреса, що вийшла у вересні цього року, знов освітлює кращі практики у внутрішньому аудиту. Питання підготовки якісного аудиторського звіту та презентації результатів роботи є важливим моментом, коли значні зусилля аудиторів витрачені на відповідні процедури повинні висвітити найбільш вагомі та важливі питання функціонування та розвитку підприємства.

У своєї статті Ричард Чемберс підкреслює, що важлива не лише інформація, яку внутрішній аудит подає для зацікавлених сторін, важливий також стиль подачі матеріалу, щоб максимально мотивувати користувачів до конкретних дій з впровадження рекомендацій.

Сподіваюся, що поради, підготовлені Ричардом Чемберсом, допоможуть професійним внутрішнім аудиторам проявити найбільшу ефективність та підкреслити значні показники в результатах роботи.

З повним текстом статті можна ознайомитися за посиланням.

Вадим Харченко

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: