IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Унікальний он-лайн курс Конференції Інституту / Unique on-line course of the Institute’s Conference

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Шановні друзі!

Уявіть собі що Ви можете розвивати професійні навички, отримувати провідний досвід, та знайомитися з лідерами професії внутрішнього аудиту (ВА) не витрачаючи на це багато часу, коштів, та навіть не відриваючи погляд від улюбленого гаджету, з якого Ви зараз читаєте цей меседж.

А якщо ми добавимо до цього CPE бали (Continuing Professional Education) та зручний формат платформи он-лайн навчання?

Цікаво?

Нам також цікаво запропонувати Вам наш унікальний продукт, який було створено на базі нещодавньої Міжнародної Конференції на тему Інновації в цифровому світі. Продукт поєднує у собі електронні матеріали конференції та відео презентацій. Ви отримуєте онлайн доступ, який дозволить користуватися матеріалами в будь-який зручний для Вас час та з будь-якого персонального пристрою.

Ми прагнемо надавати Вам найкращі продукти за доступними цінами.

Повний пакет складається з 13 відео- та електронних презентацій та надає 16 годин CPE, включаючи 2 CPE по Етиці!

Вартість повного пакета складає лише $189. Всі матеріали викладено англійською мовою.

Після сплати вартості Ви отримуєте онлайн доступ з необмеженим часом і відразу починаєте навчання в зручному для Вас форматі. Години CPE нараховуються впродовж 2 днів, про що ви отримаєте повідомлення від Інституту внутрішніх аудиторів України з вкладеним сертифікатом. Години CPE можна звітувати у 2018 або у 2019 році.

Для отримання он-лайн курсу будь-ласка перейдіть за посиланням: http://teamzone.com.ua/iia-course-2018

Для Вашої зручності також існує можливість здійснити сплату за курс на основі рахунку на реквізити Інституту. Будь ласка, заповнюйте стандартну форму заявки (link) та надсилайте її на адресу edu@iia.org.ua. В цьому разі, після оплати Ви отримаєте посилання на відео презентацій на YouTube-каналі Інституту та окреме посилання для скачування матеріалів презентацій.

*********

Dear friends!

Imagine that you could develop your professional skills, study best practice, and meet leaders of the Internal Audit (IA) Profession without spending much time, costs, and not even taking your eyes off the gadget which are reading this text from.

What if we add CPE hours and comfortable and familiar on-line education platform format?

Sounds exciting?

We are excited too to propose you our unique product, which was created on the basis of the recent International Conference on the Innovation in Digital World. The Product combines digital materials of the Conference and video presentations. You will get online access to the materials available any time and from any personal device.

We strive providing you best products at affordable price.

Full pack includes 13 video- and digital presentations and provides 16 CPE hours including 2 on Ethics!

Price of the Full pack is only $189. All materials are in English.

After the payment you get online unlimited open-ended access and immediately may start your education in a comfortable format. CPE hours are accrued within 2 days, you will get communication from IIA Ukraine with the certificate enclosed. Obtained CPE hours may be reported in 2018 or in 2019.

To obtain online course please follow the link: http://teamzone.com.ua/iia-course-2018

For your convenience there is also an option to make a payment based on an invoice from the Institute. Please fill in standard request form (link) and send it to edu@iia.org.ua. In this case after payment you will receive the link to the video of presentations (Institute’s YouTube channel) and separate link to download presentations materials.

Sincerely yours,

IIA Ukraine Board

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: