IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

ВАЖЛИВО! Зміни в програмах сертифікацій Інституту з 1 вересня 2019 року

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Комісія професійних сертифікацій (PCB) Глобального Інституту затвердила кілька змін до сертифікаційних програм IIA, спочатку встановлених таким чином, щоб вони збігалися із запуском нової системи управління кандидатами з сертифікації (CCMS). Оскільки нова CCMS ще оновлюється, ці зміни набудуть чинності з 1 вересня 2019 року.

Зміни політики 2019 року щодо глобальних сертифікатів IIA

  1. Program Eligibility Window Change – ТІЛЬКИ для СІА

Для узгодження з новим форматом іспиту з СІА вікно прийняття програми СІА було відрегульовано з 4 років до 3 років. Воно відображає кількість часу, необхідного для завершення процесу сертифікації. Кандидати, які вже затверджені до програми до 1 вересня 2019 року, матимуть 4-річне вікно програми. Кандидати, затверджені до програми станом на 1 вересня 2019 року або пізніше, матимуть 3 роки для завершення програми.

  1. Exam Retake Window Shortened – ВСІ ПРОГРАМИ СЕРТИФІКАЦІЇ

Щоб дати можливість кандидатам, які перебувають у процесі сертифікації, швидше завершити даний процес, термін очікування на повторний іспит буде скорочено з 90 до 60 днів. Інформацію все ще можна знайти у вікні придатності до програми сертифікації CCMS. Кандидати в процесі сертифікації можуть скласти повторний іспит після завершення 60-денного терміну.

  1. Вимога щодо досвіду практики внутрішнього аудиту (IAP)

Оскільки програма Практик внутрішнього аудиту (IAP) призначений для осіб, які є новими для внутрішнього аудиту, вимоги щодо відповідності кандидатам в IAP більше не включатимуть шість місяців досвіду внутрішнього аудиту або аналогічний досвід. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сторінку програми IAP.

 

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: