IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Короткий звіт про Першу Міжнародну Конференцію із внутрішнього аудиту

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

2013-10-17 11.48.17Всеукраїнська Громадська Організація “Інститут внутрішніх аудиторів України” 17 та 18 жовтня 2013 року провела Першу Міжнародну Конференцію із внутрішнього аудиту “Роль та місце внутрішнього аудиту в сучасних умовах”.
Місцем проведення був обраний затишний санаторій “Пуща Озерна” в заповідній екологічно чистій зоні Києва.

Два дні Конференції були насичені цікавими та актуальними доповідями про сучасні підходи в роботі внутрішнього аудиту, про впровадження та застосування міжнародних стандартів та найкращих міжнародних практик до реалій роботи підрозділів внутрішнього аудиту.

Перший день Конференції, що був присвячений актуальним питанням впровадження внутрішнього аудиту в державному секторі, відкрила Президент Інституту внутрішніх аудиторів України Тетяна Лебединець, надавши слово почесній гості Конференції, представниці Глобального Інституту внутрішніх аудиторів пані Даніелє Данеску, яка має більш ніж 20-річний досвід впровадження функції внутрішнього аудиту в державному секторі країн Європи, та наразі є керівником команди Комітету відносин з Інститутами Глобального Інституту внутрішніх аудиторів.
Також в перший день Конференції виступали Директор Департаменту гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю Державної фінансової інспекції України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук Олена Чечуліна, начальник управління методології та організації аудиту департаменту внутрішнього аудиту Національного Банку України Анастасія Метньова, керівник підрозділу операційного аудиту Центрального банку Вірменії Азат Габрієлян, які розкрили тему становлення та розвитку внутрішнього аудиту в державному секторі, обговорили проблеми, з якими стикаються підрозділи внутрішнього аудиту в державних установах. А начальник відділу стандартів бухгалтерського обліку, розкриття інформації та корпоративного управління Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Максим Нікішин поділився планами нормативного регулювання та впровадження функції внутрішнього аудиту в фінансовому небанківському секторі України.
У другий день Конференції були презентовані цікаві доповіді щодо впровадження міжнародних стандартів внутрішнього аудиту (Тетяна Лебединець), останніх тенденцій розвитку професії та її статусу (д.е.н. Олександр Редько, д.е.н. Тетяна Каменська) та розвитку корпоративного управління в успішних компаніях (д.е.н. Олександр Савченко). Керівники та представники підрозділів внутрішнього аудиту приватного сектору піднімали питання взаємодії внутрішнього аудиту з керівництвом (Олександра Кірсанова), впливу внутрішнього аудиту на культуру управління (Дмитро Сергієнко), нових підходів в організації роботи внутрішнього аудиту в транснаціональній групі компаній (Володимир Матвійчук), управління функцією аудиту інформаційних технологій (Максим Померко), оцінки ризиків та побудови ризик-орієнтованого плану аудиту (Оксана Войцеховська), співпраці внутрішнього та зовнішнього аудиту (Віталій Гавриш), презентації результатів останніх досліджень професії (Владислав Іконников).

Конференція зібрала велику кількість позитивних відгуків, якими учасники Конференції поділились на форумі Інституту внутрішніх аудиторів України, детальніше ви можете ознайомитись за цим посиланням http://forum.www.www.iia.org.ua/smf/index.php/topic,7206.0.html

Фото-звіт про подію розміщений на офіційній сторінці Інституту в соціальній мережі Google Plus: https://plus.google.com/+IiaOrgUa

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: