IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

[оновлено] Щодо проекту Закону про внутрішній аудит

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Шановні друзі,

проект Закону про внутрішній аудит люб’язно погодився прокоментувати професор з корпоративного управління, внутрішнього аудиту, аудиту інформаційних систем ЖАН-П’ЄР ГАРРІТ. З його листом-зверненням можна ознайомитись за наступним посиланням: оригінал та переклад.

Jean-Pierre Garitte

 

Жан-П’єр – експерт міжнародного рівня в області корпоративного управління, внутрішнього аудиту та управління ризиками. Є активним членом Асоціації Директорів Європейських Компаній (ecoDa), де відповідає за розвиток кращих практик корпоративного управління в Центральній та Східній Європі.  Є співавтором публікації «Керівництво по восьмій Директиві ЄС про Закон про акціонерні товариства – Стаття 41», яка надає методологічні принципи з моніторингу ефективності систем внутрішнього контролю, внутрішнього аудиту та управління ризиками для Правління та Аудиторських комітетів.

Працював з широким колом клієнтів, що відносяться як до органів державного управління, так і до різних галузей економіки (таких як банківська, телекомунікаційна, нафти та газу, транспорту, тощо) в Центральній і Східній Європі, та інших частинах світу,  з метою проведення оцінки якості функцій внутрішнього аудиту, а також надання рекомендацій щодо покращення корпоративного управління. За цим посиланням можна ознайомитись із вичерпним переліком проектів, у яких працював Жан-П’єр: оригінал (англ) та переклад (укр).

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: