IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Результати обговорення проекту Закону 02.11.2012

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather
закон

2-го листопада 2012 року під час проведення раніше анонсованого «круглого столу» відбулось публічне обговорення проекту Закону України «Про внутрішній аудит», організованого Інститутом внутрішніх аудиторів України.

В обговоренні взяли участь делеговані керівництвом уповноважені представники Міністерства фінансів України та Національного банку України, а також працівники підрозділів внутрішнього аудиту банківської сфери та корпоративного бізнесу.

Авторській колектив законопроекту, який зареєстрований на сайті Верховної Ради України (посилання), мав змогу представити в експертному середовищі аргументовану позицію щодо внесеного на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України «Про внутрішній аудит».

В цілому, законопроект був одностайно підтриманий в запропонованій редакції, а необхідність та своєчасність його прийняття постали беззаперечними в контексті гарантування захисту внутрішніх аудиторів та підвищення ефективності внутрішніх контролів.

В результаті обговорення проекту Закону України «Про внутрішній аудит» було запропоновано надати пропозиції для другого читання від усіх зацікавлених сторін для подальшого удосконалення тексту законопроекту.

Інститут внутрішніх аудиторів України та представники вищезазначених державних органів виявили зацікавленість у подальшому конструктивному діалозі стосовно необхідності правового врегулювання питань внутрішнього аудиту на законодавчому рівні спеціальним законодавчим актом – Законом України «Про внутрішній аудит».

   

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: