IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Семінар з питань організації внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

15-17 грудня 2014 р.

 

IIA Ukraine logo small blue                                                Інститут післядипломної освіти та бізнесу назва - logo

ТЕМА: Міжнародні стандарти внутрішнього аудиту та рекомендації регуляторного органу щодо організації роботи служби внутрішнього аудиту фінансової установи.

 

Інститут внутрішніх аудиторів України та Інститут післядипломної освіти та бізнесу запрошують всіх учасників ринку фінансових послуг відвідати семінар, присвячений розгляду питань організації роботи внутрішнього аудиту в фінансових установах у відповідності до розпорядження Нацкомфінпослуг від 05.06.2014 р. №1772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 30.07.2014 р. за №885/25662 „Про затвердження Порядку проведення внутрішнього аудиту (контролю) у фінансових установах” та вимог Міжнародних стандартів внутрішнього аудиту, на яких базується даний Порядок.

Після проходження семінару слухачі отримають навички та вміння:

  • організувати функцію внутрішній аудит, забезпечити його методологічну базу;
  • складати ризик-орієнтований план аудиту;
  • розробляти робочу документація для проведення внутрішнього аудиту;
  • виділяти головне, виявляти ризики, недоліки в процесах та системі внутрішніх контролів, адекватно оцінювати прийняті управлінські рішення та надавати дієві рекомендації щодо мінімізації ризиків, раціональності побудови процесів та забезпечення ефективної системи внутрішнього контролю;
  • презентувати та оцінити результату

Лекторами є професійні практикуючі внутрішні аудитори, що мають досвід роботи як у фінансовому секторі України, так і за її межами.

Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації та 24 CPE (залікові години неперервного навчання)

Вартість участі в семінарі для одного слухача складає  5 000,00 грн. (Без ПДВ.) та включає: оренду лекційної зали, інформаційні матеріали (підбірку зразків документів, необхідну для організації роботи службі внутрішнього аудиту, примірники Стандартів внутрішнього аудиту та Практичних рекомендацій до стандартів) та інші організаційні витрати, пов’язані з проведенням занять.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Кошти необхідно перераховувати в Інститут післядипломної освіти та бізнесу на р/р 26006000187216 в ПУАТ “ФІДОБАНК” м. Києва, МФО 300175, код 22925744 відповідно до договору про надання інформаційно-методичних послуг.

З метою комплектації учбової групи просимо повідомити про свою участь та отримати рахунок за участь у навчанні до 11 грудня 2014 р. за тел./факс (044) 516-41-24, (044) 516-82-03 та сплатити кошти за семінар.

Реєстрація учасників навчання відбудеться 15 грудня 2014 з 10:00 до 11:00 за адресою: Київ, вул.М.Раскової-13, (ст.М. Лівобережна), конференц-зал (восьмий поверх). Початок занять об 11:00 за цією ж адресою. Не забудьте при собі мати копії платіжних доручень.

Карта проїзду:

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Maksym

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: