IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

ПРЕС РЕЛІЗ щодо призначення Т.Лебединець директором департаменту інспектування банків НБУ

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Президента Інституту внутрішніх аудиторів України призначено Директором Департаменту інспектування банків Національного банку України

Шановні друзі, 11 серпня 2015 року, Президента Інституту внутрішніх аудиторів України Тетяну Лебединець призначено на посаду директора Департаменту інспектування банків Національного банку України.

Правління Інституту внутрішніх аудиторів України щиро вітає і підтримує призначення Тетяни на цю відповідальну і важливу для всього фінансового сектору та країни в цілому посаду. Правління виражає впевненість, що доступ до новітніх практик Інституту і широкого міжнародного досвіду сприятиме становленню якісного підходу до організації нагляду Регулятора фінансового ринку.

Як зауважив перший заступник Голови Національного банку України Олександр Писарук, пошук кандидата на цю посаду тривав досить довго; шукали професіонала з системним мисленням, здатного виступити агентом змін та запропонувати сучасні підходи до результативного здійснення інспекційних перевірок банків; впевнені, що досвід Тетяни, її знання та свіжі ідеї допоможуть підвищити ефективність цього важливого напряму роботи банківського регулятора.

За словами пана Писарука, першочерговим завданням для новопризначеного керівника є зміна методології й нормативної бази проведення інспектування банків.

Залучення міжнародних знань та прогресивних підходів до організації внутрішнього аудиту дає гарні результати у всьому світі і сьогодні Україна отримує необхідні можливості для якісної інтеграції в європейське та міжнародне суспільство у галузі внутрішнього аудиту.

Досвід новопризначеного керівника сприяє забезпеченню виконання поставлених завдань, оскільки трудова діяльність Тетяни Лебединець пов’язана з банківською системою з 1997 року та більша її частина була присвячена становленню внутрішнього аудиту у банках України з іноземним капіталом (очолювала підрозділи внутрішнього аудиту у АКБ “Банк Австрія Кредитанштальт Україна” з 1997 до 2002, у АКБ “Райффайзен банк Україна” з 2002 до 2005, у ВАТ “Райффайзен Банк Аваль” з 2006 до 2009 та у ПАТ “Правекс Банк” з 2010 до 2011), що позитивно посприяло набуванню кращого міжнародного досвіду у галузі внутрішнього аудиту.

У 2001 році Тетяни Лебединець була однією із чотирьох ініціаторів створення представництва Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів в Україні, який вона очолила у 2012 році. Завданням Інституту внутрішніх аудиторів України є сприяння розповсюдженню та затвердженню принципів правової держави, впровадженню в Україні міжнародної професійної практики внутрішнього аудиту та підтримка і захист інтересів професійних внутрішніх аудиторів в Україні.

Міжнародний Інститут внутрішніх аудиторів є світовою професійною асоціацією, яка об’єднує 180 000 членів з 190 країн світу та має офіційні представництва у 124 країнах. Інститут ефективно реагує на сучасні виклики ринкової економіки, встановлюючи єдині Міжнародні Професійні Стандарти Внутрішнього Аудиту та Кодекс Професійної Етики Внутрішнього Аудитора, надаючи усім своїм членам широкі освітні можливості, підтримуючи професійні кваліфікаційні програми, а також здійснюючи світові дослідження у сфері внутрішнього аудиту та забезпечуючи ефективну комунікацію та співпрацю своїх членів.

 

Правління Інституту внутрішніх аудиторів України.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: