Інститут Внутрішніх Аудиторів України

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Про CPE/CPD

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Вимоги до Continuing Professional Education (CPE) and Continuing Professional Development (CPD)

Безперервний професійний розвиток (CPD) або неперервна професійна освіта (CPE) – це постійна освіта для підтримки знань і навичок, тобто професійних повноважень. Існує ряд підходів до професійного розвитку, в тому числі консультації, коучинг, участь у практичних заходах, навчання, наставництво, нагляд і надання технічної допомоги. Більшість професій мають зобов’язання з отримання та звітування щодо CPD/CPE.

Звітність щодо отриманих необхідних годин CPE або CPD відбувається на щорічній основі.

Граничний термін подачі звітності – 31 грудня. Вимоги щодо звітування про CPE та CPD відрізняються по всьому світу та ґрунтуються на членському статусі – ви можете звітувати про CPE або CPD безпосередньо до IIA через CCMS або через місцевий інститут. Відвідайте сторінку з структурою цін сайту Міжнародного Інституту для отримання найактуальнішої інформації про ціни. Сертифіковані фахівці IIA, які не виконують свої зобов’язання щодо терміну звітності про CPE або CPD автоматично переводяться в неактивний стан і не можуть використовувати їх визнання (сертифікацію).

Як сертифікований в IIA або кваліфікований фахівець, Ви несете відповідальність за забезпечення точності інформації щодо СРЕ або CPD при звітуванні. Ви повинні вказати своє членство або ідентифікаційний номер клієнта при складанні звітів про СРЕ або CPD. Отримати більш детальну інформацію про дії для звітування щодо CPE для чинних та неактивних сертифікованих фахівців можна на сайті Міжнародного Інституту.

Звітування про CPE та CPD

Зайдіть до системи звітування Certification Candidate Management System (CCMS) для заповнення форм звітів.

Якщо Вам необхідна додаткова до CCMS та створіть заявку про інцидент.

Можливості отримання CPE та CPD

Міжнародний Інститут пропонує перелік сертифікованих провайдерів Recognized CPE Providers.

Найпростіший спосіб отримання CPE – відвідати навчальні заходи Інституту внутрішніх аудиторів України. Актуальний перелік заходів на сторінці ПЛАН НАВЧАННЯ.

Також Ви можете отримати години CPE та CPD на навчальних семінарах Інституту внутрішніх аудиторів України.

Вимоги до CPE та CPD відповідно до сертифікації чи кваліфікації (на сайті IIA):

Щорічна перевірка діяльності з CPE

Щорічні нагадування аудиту про CPE надсилається у січні за попередній рік циклу звітності. Обрані для перевірки повинні представити докази раніше наданих звітів про заходи CPE, які відповідають критеріям, викладеним у Адміністративній Директиві № 4. Особи, відібрані для аудиту CPE повідомляються електронною поштою. Крайній термін і вимоги для подачі допоміжної документації включені в електронну пошту.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer

ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme