IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

19-20 квітня – якість функції внутрішнього аудиту

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

19 – 20 квітня відбудуться 2 важливі та унікальні події, на які варто звернути увагу!

1) Семінар для внутрішніх аудиторів: Програма забезпечення та підвищення якості функції внутрішнього аудиту

2) Вечірній прийом для ТОП менеджменту

Чому це важливо і в чому унікальність?

Найбільш актуальним питанням у сфері контролю роботи підприємством є якість та корисність функції внутрішнього аудиту. Власники та керівники підприємств запитують себе, яка ж користь від аудиту особисто для мене та для організації в цілому, а аудитори намагаються продемонструвати саме ці переваги своєї роботи, але часто просто не мають достатніх інструментів для цього.

Функція внутрішнього аудиту, як ми її розуміємо зараз, існує вже більш як 75 років і перебуває в постійному стані еволюціонування та пристосування до вимог бізнесу. Отже світова історія розвитку внутрішнього аудиту беззаперечно вказує на високу важливість та корисність функції. Залишається тільки одне, але фундаментальне завдання: організувати всі активності саме у відповідності до вимог бізнесу, щоб надати максимум користі від своєї діяльності як власнику, так і керівнику підприємства.

Питання не просте і потребує багато зусиль, які мають грунтуватися на гарному, як позитивному, так і негативному досвіді, та достатньому рівні знань.

Саме для надання відповідей, які базуються на прикладах з світової практики і мають прямий зв’язок з останніми теоретичними дослідженнями, Інститут внутрішніх аудиторів запросив до України одного з найвидатніших фахівців з більш ніж 40 річним досвідом роботи в області корпоративного управління та управління ризиками, внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю та запобігання шахрайству (компанії Deloitte, KPMG, PwC, Світовий банк, Європейська комісія і т.д.), людину, яка перевірила та надала консультації для понад 100 функцій внутрішнього аудиту в Європі, Азії, Африці та США – Жан-П’єра Гарітт (СІА, CCSA, CISA, CFE).

Жан-П’єр – експерт Європейського Союзу щодо проектів реструктуризації в Східній Європі і Південно-Східній Азії, консультант органів управління (Правління та Аудиторські комітети) компаній в Бельгії, Німеччині, Таїланді, Малайзії, Румунії, Словенії і Туреччині, член Асоціації Директорів Європейських Компаній (ecoDa), де відповідає за розвиток кращих практик корпоративного управління в Центральній та Східній Європі, екс Президент Глобального Інституту внутрішніх аудиторів, екс Президент Європейської конфедерації Інституту внутрішнього аудиту (ECIIA), екс Головоа Азіатської конфедерації Інституту внутрішнього аудиту (ACIIA).

Отже і власники і керівники і безпосередньо аудитори мають унікальну можливість отримати інформацію та корисні поради безпосередньо від одного з найдосвідченіших практиків галузі і побудувати внутрішню співпрацю для досягнення найкращого розуміння та результату.

Внутрішні аудитори (керівники та провідні спеціалісти) мають нагоду відвідати семінар (19-20 квітня, готель Алфавіто), на якому Жан-П’єр поділиться власним досвідом та надасть практичні поради з розбудови функції та комунікації з вищим керівництвом.

Власники та ТОП менеджери мають чудову нагоду вродовж ділового вечірнього заходу (вечір 19 квітня, готель Алфавіто) отримати докладне висвітлення корисних та необхідних функцій внутрішнього аудиту та особисто поставити питання професіоналу-практику світового рівня.

Спонсор вечірнього заходу – компанія Thomson Reuters.
Інформаційні спонсори – SIC Global та учбовий центр Акцент-Профі.


ПРОГРАМА СЕМІНАРУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ФУНКЦІЇ ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ

(для внутрішніх аудиторів)

19-20.04.2018, м. Київ, готель «Алфавіто» Частина 1.

 • Хто є зацікавленими сторонами внутрішнього аудиту?
 • Уроки, отримані щодо якості внутрішнього аудиту.
 • Принципи якості в межах міжнародної професійної практики (IPPF).

Частина 2.

 • Підтримка функцій внутрішнього аудиту.
 • Позиція внутрішнього аудиту в організації.
 • Як отримати та підтримувати відповідні ресурси внутрішнього аудиту?
 • Інструменти для підтримки внутрішнього аудиту.

Частина 3.

 • Виробничі процеси функції внутрішнього аудиту.
 • Довгострокове та короткострокове планування внутрішнього аудиту.
 • Виконання завдань внутрішнього аудиту.
 • Звітність про результати внутрішнього аудиту.

Заплановано переклад російською.

Сертифікат: По закінченню семінару учасники отримають сертифікат від Інституту внутрішніх аудиторів України із наданням 12,6 CPE годин.

Місце проведення семінару: готель ALFAVITO, вул. Предславинська, 35Д, м. Київ.

Вартість семінару: у разі ранньої реєстрації до 31.03.2018 – 200 Євро*. Після 01.45.2018 – 250 Євро*.
Наявні знижки 20% для членів Інституту, додатково 10% для двох та більше учасників від однієї організації.
*Оплата за курсом НБУ, без ПДВ.

Реєстрація на семінар здійснюється до 18.04.2018 включно. Заявки на участь у семінарі просимо надсилати на електронну адресу навчального центу Інституту edu@iia.org.ua.


ВЕЧІРНІЙ БІЗНЕС-ЗАХІД

(для керівників ТОП рівня)

19 квітня 2018 року, початок о 17:00 м. Київ, готель «Алфавіто»

Під час вечірнього заходу будуть представлені актуальні практичні заходи, які ТОП менеджмент вже зараз може використовувати для оцінки та підвищення якості послуг внутрішнього аудиту власної організації.

Головний доповідач та модератор – Жан-П’єра Гарітт (СІА, CCSA, CISA, CFE), має 40-річний досвід роботи в області корпоративного управління та управління ризиками, внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю та запобігання шахрайству. Жан-П’єр перевірив понад 100 функцій внутрішнього аудиту в Європі, Азії, Африці та США.

За представлення технологічної частини тематики відповідає Едуард Кан (CISA), який має 10-річний досвід у сфері автоматизації функцій управління ризиками та внутрішнього аудиту, керує розробкою технологій управління ризиками компанії Thomson Reuters на ринках, що розвиваються.

Після презентації відбудеться активний обмін ідеями та коктейльний прийом. 

Участь у заході безкоштовна, за умови попереднбої реєстрації.

Спонсор заходу – компанія Thomson Reuters.

Місце проведення семінару: готель ALFAVITO, вул. Предславинська, 35Д, м. Київ.

Запрошення для завантаження:

Завантажити запрошення (укр) – IIA Ukraine Evening Event Invitation

Download Invitation (Eng) – IIA Ukraine Evening Event Invitation

Для отримання додаткової інформації та підтвердження участі у заходах, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону +38 (050) 063 85 64 та/або направте заявку на електронну скриньку edu@iia.org.ua, щоб ми змогли завершити формування списку учасників та забезпечити зручну підтримку вашої участі на бізнес-заході.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: