IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Професор Нуну Мігель Каейру Каштанейра

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

Професор Нуну Мігель Каейру Каштанейра (Prof. Nuno Miguel Caeiro Castanheira) – керівник внутрішнього аудиту, викладач і лектор Португальської Системи Взаємної Допомоги (SPGM), Інституту обліку і адміністрування, Політехнічного інституту Коїмбра, Португалія.

Керівник внутрішнього аудиту з більш ніж 15-річним досвідом роботи в області внутрішнього аудиту фінансових послуг. Його професійний досвід і досвід викладача разом з відмінною освітою дозволили виробити широкий спектр відповідних нетехнічних навичок (soft skills) на додаток до глибокої технічної експертизи (hard skills).

У своїй нинішній ролі, Нуну управляє Групою внутрішнього аудиту Системи взаємної допомоги, де він бере активну участь у створенні функції внутрішнього аудиту та розробив методологію забезпечення якості, що дозволяє управляти функцією з акцентуючись на розвитку людей. До приходу в SPGM, він отримав великий практичний досвід в проведенні внутрішнього аудиту усіх роздрібних банківських процесів і продуктів в одному з найбільших банків Португалії. До цього він працював в компанії Arthur Andersen. Працюючи повний робочий день, він досяг ступеня магістра з відзнакою і був запрошений викладати в магістратурі бізнесу і державного аудиту в Бізнес-школі Коїмбра.

Його мета – пропагувати цінність внутрішнього аудиту через свій професійний досвід, в якості викладача і лектора і тим самим заслужив почесний диплом за особливий внесок в розвиток аудиту, контролю, запобігання шахрайства та корупції в Польщі. Відмінний співрозмовник і ведучий з досвідом написання статей, виступів на Міжнародних конференціях і розробки навчальних курсів.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: