IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Аудит інформаційних технологій та систем

FacebooklinkedinmailFacebooklinkedinmailby feather

28.11.2013

Круглий стіл на тему “Аудит інформаційних технологій та систем: первинний (ознайомчий) аудит”

round-table-1

Інститут внутрішніх аудиторів України запрошує прийняти участь у безоплатному круглому столі на тему “Аудит інформаційних технологій та систем: первинний (ознайомчий) аудит”, в рамках якого будуть оговорюватись актуальні питання проведення первинного аудиту ІТ:

  • ідентифікація ризиків інформаційних технологій в організації,

  • напрями перевірки та основні пункти програми аудиту, необхідні для покриття даних ризиків,

  • необхідний рівень знань та навичок для команди аудита ІТ

Ми запрошуємо всіх зацікавлених у цій тематиці представників професійної спільноти внутрішніх аудиторів, керівників служб внутрішнього аудиту, а також всіх тих, хто цікавиться темою, для обміну досвідом, думками, отримання відповідей на питання що цікавлять, від наших експертів в цієї області, а також для налагодження контактів серед колег по професії.

Модераторами круглого столу виступлять Сергій Люльченко, ISO 27001 LA, Член Правління та Виконавчий Директор Інституту внутрішніх аудиторів України і Максим Померко, CISA, Член Правління Інститута внутрішніх аудиторів України, які мають багаторічний досвід в проведенні аудитів ІТ. 

Дата та час: 28 листопада 2013 року, четвер, з 10:00 до 14:00

Місце: офіс компанії Baker Tilly, м. Київ, вул. Фізкультури, 28 (більш детально – на сайті компанії http://www.bakertilly.ua/page_64.htm)

Увага: для оптимального планування події передбачена обов’язкова реєстрація. Будь ласка надсилайте свої контактні данні (им’я, посада, компанія, телефон) на адресу office@iia.org.ua до 25.11.2013

Ми також будемо раді, якщо зареєстровані учасники зможуть сформулювати свої очікування від події та питання що цікавлять та є бажання оговорити на круглому столі, на форумі Інституту внутрішніх аудиторів України за посиланням http://forum.iia.org.ua/smf/index.php/topic,7213.0.html, який є офіційним майданчиком для он-лайн спілкування учасників професійної спільноти аудиторів. Це дозволить краще підготувати та провести плідну та конструктивну дискусію в рамках події.

Будемо щиро побачити Вас на цієї професійної події.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, повідомте нас про це, вибравши цей текст і натиснувши Ctrl+Enter.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: