Інститут Внутрішніх Аудиторів України

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Членство та внески

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Переваги членства

Global IIA приймає нових членів через місцеві офіційні представництва. В Україні офіційним відділенням Global IIA є Інститут Внутрішніх Аудиторів України що має відповідні документи, розміщені на сторінці Про Інститут.

Члени Інституту отримують безкоштовний доступ до багатьох учбових, практичних та наукових матеріалів Міжнародного Інституту, знижки на купівлю профільної літератури, знижки на іспити та події, що проводить Інститут.

Міжнародний Інститут внутрішніх аудиторів надає своїм членам наступні ключові сервіси та вигоди:

 • Номер та пароль члена Міжнародного Інституту
 • Міжнародні Стандарти та Настанови
 • Міжнародні сертифікати
 • Міжнародне Керівництво
 • Міжнародне Пропагування та Підтримку

Вступ до лав Global IIA через Інститут Внутрішніх Аудиторів України забезпечує можливість підвищення професійної майстерності та надає наступні переваги:

 • Підвищення професійного статусу за рахунок приналежності до всесвітньо визнаного і найбільш авторитетному в сфері внутрішнього аудиту глобальному професійному співтовариству;
 • Можливість ефективного спілкування, обміну досвідом і співпраці з колегами – внутрішніми аудиторами в Україні через робочі зустрічі, круглі столи, он-лайн комунікації, отримання інформаційно-новинних розсилок і т.п.
 • Можливість якісного навчання та відвідування семінарів та конференцій Інституту та його партнерів в Україні (можливість користуватися знижками на навчання, участь у різних заходах);
 • Право отримання загальновизнаних професійних кваліфікацій у сфері внутрішнього аудиту (CIA, CGAP, CCSA, CFSA);
 • Доступ до кращих світових практик і актуальних результатів досліджень у сфері внутрішнього аудиту, а також доступ до бібліотеки, можливість публікації та обміну аудиторськими програмами;
 • Доступ до захищеної частини «Для членів Інституту» веб-сайту Інституту, яка містить великі інформаційні та методичні матеріали з питань внутрішнього аудиту, управління ризиками, корпоративного управління, шахрайства;
 • Розміщення вакансій з внутрішнього аудиту;
 • Можливість користуватися підтримкою Інституту у спірних питаннях, які виникають в процесі професійної діяльності внутрішніх аудиторів.

Корпоративне членство

 • Корпоративному члену, як юридичній особі, присвоюється індивідуальний ідентифікатор (ID), що видається Міжнародним Інститутом внутрішніх аудиторів (Global IIA).
 • Загальна кількість співробітників компанії не має значення.
 • Сума внеску за корпоративне членство залежить тільки від умов, які вибирає компанія для співпраці, та впливає на розмір знижок на заходи Інституту.
 • Якщо співробітник компанії – корпоративного члена хоче отримати індивідуальний ID, то він повинен пройти процедуру вступу як фізична особа і самостійно або через компанію оплачувати внески.
 • Сертифікат про членство видається на кожен зареєстрований ID.
 • Знижки Інституту внутрішніх аудиторів України розповсюджуються тільки на власні курси / тренінги, і до знижок інших провайдерів, таких як The IIA (США) чи Інститутів інших країн, відношення не мають.
 • Компанія – корпоративний член у себе на сайті розміщує інформацію про те, що є членом Інституту, вказує повну назву Інституту, розміщує логотип і посилання на сайт Інституту внутрішніх аудиторів України (логотип і html код надається окремо).

З питань умов та тарифів корпоративного членства звертайтесь за адресою membership@iia.org.ua

Порядок вступу та оплати

Для отримання індивідуального статусу члена Інституту Внутрішніх Аудиторів України і Global IIA необхідно:

 1.  Заповнити анкету – заяву на вступ до Інституту Внутрішніх Аудиторів України, а також згоду на збір і обробку персональних даних (анкета та згода для завантаження);
 2. Сплатити еквівалент $85 за курсом НБУ на день платежу, що включають $25 – вступний внесок, $60 – щорічний членський внесок (детальніше див. нижче), за такими платіжними реквізитами (обов’язково вказуйте ім’я та прізвище для ідентифікації платежу):
  ВГО “Інститут внутрішніх аудиторів України”
  Код ЄДРПОУ 25917293, МФО 322001,
  Рахунок № 26003001496693, ПАТ “Універсал Банк” м. Київ
 3. Надіслати скан-копію платіжного доручення, а також скан-копії заповнених і підписаних документів, перелічених у першому пункті на адресу membership@iia.org.ua

Протягом декількох тижнів новому члену будуть вислані персональні дані (логін і пароль) для доступу на сайти Інституту Внутрішніх Аудиторів України і Global IIA.

Щорічні членські внески

Щорічний членський внесок індивідуального члена становить $60 за курсом НБУ та планово сплачується до кінця лютого місяця кожного року за платіжними реквізитами вказаними вище (обов’язково вказуйте ім’я та прізвище для ідентифікації платежу).

Зверніть увагу: членській внесок нараховується щорічно і має бути сплачений у зазначений строк без прив’язки до дати вступу.

УВАГА! У зв’язку із нестабільною політично-економічною ситуацією у країні було прийнято рішення про тимчасову зміну порядку сплати членських внесків за 2015 рік, а саме запровадження поетапної сплати внеску, трьома рівними частинами (по $20 кожний): до 31 травня, до 31 липня та 30 вересня.

Поетапний порядок сплати внесків подовжено на 2016 рік.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme