IIA Ukraine

Світове лідерство у професії внутрішнього аудиту та корпоративного управління

Сергій Люльченко

Facebookgoogle_pluslinkedinmailFacebookgoogle_pluslinkedinmailby feather

Sergii Liulchenko office

Президент Інституту внутрішніх аудиторів України

 

ОСВІТА

Вища освіта за спеціальністю «математика», спеціалізація «теорія ймовірностей та математична статистика» механіко-математичного факультету Національного університет ім. Тараса Шевченко.

Диплом програміста баз даних.

Закінчив курс “Основи підприємницької діяльності” в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації при Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова.

Сертифікати

Сертифікований провідний аудитор систем менеджменту інформаційної безпеки ISO 27001.

Сертифікат ITIL foundation.

Мови

  • Українська
  • Російська
  • Англійська

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Основна область діяльності – консультації з інформаційної безпеки, оцінки ризиків та безперервності бізнесу, займається розробкою та впровадженням Систем Управління Інформаційною Безпекою та виконує аудит діяльності та системи управління підрозділів інформаційних технологій.

Має досвід впровадження систем управління інформаційною безпекою в банківській сфері та в державних підприємствах (3,5 роки), проведення ІТ-аудиту (6 років), більше 7 років в ІТ, також 2 роки досвіду роботи в галузі фінансового та управлінського обліку і звітності та 2 роки в області поліпшенні якості обслуговування.

Сергій займається розробкою та викладанням матеріалів з внутрішнього аудиту, ІТ-аудиту інформаційної безпеки, управління ІТ (3 роки), а також має практичний досвід застосування стандартів ISO 27001 (інформаційна безпека), ISO 22301 (неперервність бізнесу), COBIT (управління та аудит ІТ), PCI DSS (безпека карткових даних) і ITIL (кращі практики побудови ІТ), також стандарту підтвердження не фінансової звітності ISAE 3402.

Сергій працював на посадах Менеджер проектів на програм та Головний ІТ аудитора у Райфайзен Банк Аваль (Raiffaizen International Group), до цього обіймав посади Економіст-аналітик та Систем МТС Україна. Також приймав участь у проектах представництва ООН в Україні у якості експерта з адміністрування мережі.

Поділитися

The Author

Sergii

IT and Information security consultant, IT auditor, lecturer
ВГО "Інститут Внутрішніх Аудиторів України" © 2012-2016 Frontier Theme